4 Metin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DATI CLICK THE BEST SERVER X:X::X:X:X:X.....PvP:X: Bonusuri mari tot felu de arme noi

In jos

DATI CLICK THE BEST SERVER X:X::X:X:X:X.....PvP:X: Bonusuri mari tot felu de arme noi Empty DATI CLICK THE BEST SERVER X:X::X:X:X:X.....PvP:X: Bonusuri mari tot felu de arme noi

Mesaj  SGR Lun Feb 14, 2011 12:44 am

Nume: Metin2 Suzuky
ID: Metin2 Suzuky
Pass:123
Timp deschis:17/24
Este un server PvP asa ca primiti tot lvl bani la fierar este 100% sunt implementate arme armuri noi :X:X:X: GM este de treaba bonusurile sunt mari la shop se gaseste King otel de 80 de toate este npc cu skill P,sunt si bonusuri 6/7 adica cele albe serverul este super tare asa ca dak intrati cat mai repede primi 10 primesc arme noi de la mn:D nus GM dar am castigat la evente:D:D:D pe mn ma cheama SGR ma gasiti in joc dar GM o sa va ajute cu mai mult decat pot eo sa caintrati cat mai repede va dau niste arme mistooooooo :X:X:X:.......Se face event destul de des,,,
Mc text:5.60.166.141 uitasem:)) BFT si sper sa intrati este un server COOL,O sa fie implementat king4 posedata si ink niste armuri noi Have 4 fun:X::X:X

SGR
Vizitator


Sus In jos

DATI CLICK THE BEST SERVER X:X::X:X:X:X.....PvP:X: Bonusuri mari tot felu de arme noi Empty :X:X:X:

Mesaj  reyrey Lun Feb 14, 2011 2:52 pm

Tare am sa incerc serverul :X:X:X::X.

reyrey
Vizitator


Sus In jos

DATI CLICK THE BEST SERVER X:X::X:X:X:X.....PvP:X: Bonusuri mari tot felu de arme noi Empty Tare serveru nu este lag nu da nici errori

Mesaj  Bya Lun Feb 14, 2011 2:54 pm

Este THE BEST!!!!!!incercatil..Nu o sa regretati lol!

Bya
Vizitator


Sus In jos

DATI CLICK THE BEST SERVER X:X::X:X:X:X.....PvP:X: Bonusuri mari tot felu de arme noi Empty Bestial

Mesaj  CaTa Lun Feb 14, 2011 2:55 pm

Beton serveru:X:X:X:X:X:X...Eo il stiu si pe SGR si e tare rau:D afro

CaTa
Vizitator


Sus In jos

DATI CLICK THE BEST SERVER X:X::X:X:X:X.....PvP:X: Bonusuri mari tot felu de arme noi Empty PvP

Mesaj  SGR Lun Feb 14, 2011 3:00 pm

Deci sa inteleg ca va place sv... Twisted Evil :X:X:X

SGR
Vizitator


Sus In jos

DATI CLICK THE BEST SERVER X:X::X:X:X:X.....PvP:X: Bonusuri mari tot felu de arme noi Empty Am mai facut retele

Mesaj  SGR Mar Feb 15, 2011 11:21 pm

Metin2 Suzuky-1 Metin2 Suzuky-2 Very Happy

SGR
Vizitator


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum